Hotel Itapua Al Mare
| Internet Gratis internettoegang | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Roken niet toegestaan Rookvrije accommodatie |
| Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Hotel Itapua Al Mare Salvador met 10 kamers, dat op 19 minuten te voet van de Itapuã Lighthouse ligt, biedt toegang tot bezienswaardigheden van Salvador.
Als u in dit hotel in Salvador verblijft, wordt u uitgenodigd om het Stella Marisstrand op 2 km afstand te ontdekken of sportgelegenheden te bezoeken zoals stadion Pituacu op 6 km afstand. Dit hotel is ook op binnen 25 minuten te voet van de Lagoa do Abaeté. Bij Itapua Al Mare Salvador kunt u genieten van natuurlijke bezienswaardigheden zoals het Strand van Itapua op 750 meter ervandaan. De dichtstbijzijnde luchthaven is Luis Eduardo Magalhaes, die op 5 km van deze accommodatie in Salvador is.
De kamers van dit hotel bieden gasten een flatscreen TV met satellietzenders en gemakken zoals airconditioning. U vindt er leuke accenten zoals een apart toilet en een douche om uw verblijf te verbeteren.
Daarnaast serveert Hotel Itapua Al Mare elke ochtend een gratis ontbijt. O Princepe Do Cachorro Quente is op een paar stappen verwijderd van de accommodatie geplaatst.
- Locale bezienswaardigheiden
- Portal do Mar2,8 km
- Itapua Beach250 m
- Luchthavens
- Luchthaven Luis Eduardo Magalhaes8 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Rookvrije accommodatie
- Gratis internettoegang
- 24-uursreceptie
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ✈
Waar is de dichtstbijzijnde luchthaven bij Hotel Itapua Al Mare?
Luis Eduardo Magalhaes luchthaven en Hotel Itapua Al Mare zijn gescheiden door een 5 km afstand. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Hotel Itapua Al Mare?
De gemiddelde prijs van een kamer in Hotel Itapua Al Mare is $29. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - 🚪
Welke kamertypes zijn beschikbaar in Hotel Itapua Al Mare?
Hotel Itapua Al Mare biedt Vierpersoonskamer, Standaard Double Kamer en Economy Driepersoonskamer om eruit te kiezen. - ❓
Kan ik gratis internetten in dit hotel in Salvador?
Ja, bij dit hotel in Salvador wordt draadloos internet gratis aangeboden. - ❓
Heeft Hotel Itapua Al Mare schoonmaakdiensten?
Ja, Hotel Itapua Al Mare biedt huishouden en 24-uurs huishouding aan.